Artroskopia nadgarstka to wygodna skuteczna i małoinwazyjna metoda leczenia. Daje nie tylko możliwość szybkiego zdiagnozowania i leczenie konkretnych schorzeń, ale poprzez swój charakter umożliwia także szybką rekonwalescencję. Artroskopia nadgarstka to zabieg polegający na wprowadzeniu do wnętrza stawu aparatu nazywanego artroskopem. Artroskop, czyli specjalny rodzaj endoskopu, to połączenia kamery i narzędzia chirurgicznego. Całość zostaje wprowadzona do wnętrza ciała przez maleńkie otwory, których średnica rzadko przekracza pół centymetra.

Artroskopia nadgarstka zalecana jest w wypadku skomplikowanych złamań, w wypadku chorób reumatoidalnych, których przebieg objawia się silnym, rwącym bólem w obrębie stawu, czy w przypadkach, gdy chory ma problemy z niestabilnością nadgarstka.

Ile kosztuje artroskopia nadgarstka?

Artroskopia nadgarstka należy do zabiegów raczej kosztownych. Szukając pomocy w tym zakresie, należy liczyć się z kosztem sięgającym nawet kilku tysięcy złotych. Rzecz jasna, wiele czynników wpływa na ostateczny wymiar cenowym tej usługi medycznej. Wchodzi tu w grę wielkość ośrodka, w którym dokonywany jest zabieg, czy renoma konkretnego gabinetu. Zapewniamy jednak, że korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na częściową refundację kosztów leczenia. Jeśli więc interesują Was szczegóły, ile da się zaoszczędzić w wypadku artroskopii nadgarstka, gorąco zachęcamy do kontaktu.