Opinie na nasz temat
99% zadowolonych pacjentów

Ostatnie opinie jakie otrzymaliśmy
Róża, 75 lat

Jestem zachwycona profesjonalizmem. Cały proces zabiegu i pobyt w klinice, oraz wizyty kontrolne oceniam bardzo wysoko. Tutaj widać, że stawia się wszystko na dobro pacjenta. U mnie efekt był natychmiastowy. Jeszcze tylko czeka mnie usunięcie zaćmy na drugie oko.

Jeszcze raz za wszystko dziękuję.

Pozdrawiam

źródło: ankieta
Maria

Nie mam żadnych zastrzeżeń do całego procesu wyjazdowo-leczniczego. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, w klinice w Martin bardzo się nami opiekowano i dogadzano. Zaczęłam polecać usługi DoctorsBase znajomym.

źródło: ankieta
Halina, 78 lat

Cały proces zabiegu, począwszy od kwalifikacji poprzez wyjazd na zabieg, sam pobyt w klinice oceniam bardzo pozytywnie 10 na 10. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, dopięte na ostatni guzik. Czas oczekiwania na zabieg bardzo krótki  (3 tygodnie) no i najważniejsze efekt widać od razu po zdjęciu opatrunku.

Polecam

Halina l.78

źródło: ankieta
Mirosław i Anna

Szanowni Państwo

Z satysfakcją stwierdzamy, że cały proces tj. formalności związane z zakwalifikowania się na zabieg usunięcia zaćmy, faza badań oraz sam wyjazd przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania dotyczące profesjonalizmu, opieki – miłej i fachowej oraz samych już skutków poprawy stanu oka. Nie mamy żadnych uwag ani też propozycji innych rozwiązań na każdym etapie leczenia zarówno w Chorzowie jak i już na Słowacji.

źródło: ankieta
Mikołaj, 78 lat

Serdecznie dziękuję personelowi za wspaniałą i profesjonalną opiekę. Za kompetencje oraz serdeczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony i polecam tą klinikę.

Z poważaniem B

źródło: ankieta
Anonim

Nie mam żadnych uwag. Całość operacji przebiegł dobrze. Oby wszystkie kontakty z służbą zdrowia były na takim poziomie.

źródło: ankieta
Anonim

Jestem zadowolona i nie mam żadnych uwag.

opinia14

źródło: ankieta
Renata, 75 lat

Z usług jestem bardzo zadowolona, przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nie widzę powodu do zmian w stosunku do całego procesu. Będę w pełni zadowolona jeśli operacja się udała. Na razie wygląda to pozytywnie. Korzystając z okazji dziękuję za miły kontakt z pacjentem.

opinia15

źródło: ankieta
Józef, 70 lat

Bardzo miła i fachowa obsługa za co serdecznie dziękuję.

opinia14

źródło: ankieta
Elżbieta, 76 lat

Jestem usatysfakcjonowana profesjonalizmem, grzecznością, wspaniałą obsługą. Każdemu będę Państwa polecać. Cały proces bez zastrzeżeń od początku do końca. Widzę wspaniale. Dziękuję za wszystko. Życzę dalszej owocnej pracy.

Z poważaniem zadowolona Elżbieta

źródło: ankieta

Zabieg przebieg dobrze. Obsługa personelu bardzo dobra łącznie z tłumaczem. Życzę wszystkiego najlepszego.

opinia12

źródło: ankieta
Krystian, 70 lat

Jestem bardzo zadowolony z całego procesu przygotowania do zabiegu, szybkości, profesjonalizmu.

Efekt jest natychmiastowy więc cel osiągnięty. Moim zdaniem jest wszystko w jak najlepszym porządku.

opinia11

źródło: ankieta
Jolanta, 45 lat

Jestem bardzo zadowolona z opieki i obsługi, nie zmieniłabym nic.

opinia10

źródło: ankieta

Cały proces zabiegu począwszy od kwalifikacji poprzez wyjazd na zabieg, sam pobyt w klinice oraz wizyty kontrolne oceniam bardzo pozytywnie. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Widać, iż stawia się tutaj na dobro pacjenta i to jego ma się wyłącznie na uwadze.

Klinika godna polecenia!

Dziękuję!

opinia7

źródło: ankieta
Bożena

Z przyjemnością mogę polecić Państwa usługi w zakresie organizacji wyjazdu na Słowację. Wszystko odbyło się bezproblemowo w krótkim czasie (około 3 tyg.).

W klinice miałam zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną w j. polskim. Do tego nie muszę martwić się o refundację z NFZ.

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy DoctorsBase i dlatego zdecydowałam się w najbliższym czasie na operację zaćmy drugiego oka.

Pozdrawiam

opinia8

źródło: ankieta
Krystyna

Napisałam w pierwszej opinii na temat Waszej pracy, że na pewno się jeszcze spotkamy. Minęły 4-mc i stało się, jestem u Was w Klinice. Wrażenia moje nie odbiegają od tamtych chwil.

Dziękuję wszystkim lekarzom, personelowi medycznemu za udany zabieg i opiekę w czasie badań wstępnych. Dziękuję Wam za umożliwienie mi oglądania świata w ostrzejszych barwach i kolorach.

Muszę wspomnieć o tłumaczu, przy którym czułam się jak u siebie, no i kierowcy, dowiózł nas szczęśliwie do Słowacji i z powrotem do domu. Ogólnie składam wszystkim serdeczne dziękuję!

opinia9

źródło: ankieta
Grażyna

Miła i życzliwa opieka nad pacjentem w czasie wizyt i badań. Pacjent nabiera zaufania do takich lekarzy. Natomiast podczas zabiegu operacyjnego wszystko i zrozumiale jest przekazywane co w danej chwili się będzie wykonywać przy pacjencie, wskutek czego czuję się mniej zestresowany.

Miła i przyjazna dla pacjenta cała załoga-medyczna, od początku aż do końca. Oby takich więcej.

opinia10

źródło: ankieta

Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem i jakością usług, pragnę podziękować personelowi w kraju i za granicą, za szybką i nowoczesną usługę.

Serdecznie dziękuję!

Moim znajomym polecam leczenie w klinice DoctorsBase

opinia6

źródło: ankieta
Reinhold, 76 lat

Jakość usług – Rewelacyjna!

Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, przemyślane decyzje!

Pacjenci traktowani z pełną godnością oraz szacunkiem!

Bardzo dziękujemy!

opinia4

źródło: ankieta
Teresa, 76 lat

Wykonana operacja usunięcia zaćmy spełniła moje oczekiwania. Zadowolona jestem z kulturalnej obsługi lekarsko-pielęgniarskiej.

opinia5

źródło: ankieta
Alicja, 72 lata

Wysoki poziom świadczonych usług. Brak zastrzeżeń do świadczonych usług.

opinia6

źródło: ankieta
Ernestyna, 76 lat

To już drugie oko, które zrobione z pomocą Waszej firmy. Tak jak poprzednio jestem bardzo zadowolona z obsługi Waszych konsultantów. Szczególne podziękowania Panu Marcinowi – zawsze przygotowany do rozmowy, miły, grzeczny. Wszystkie sprawy dot. zabiegu były przygotowane super.

Bardzo dziękuję za współpracę i na pewno będę polecać Waszą firmę znajomym.

 

opinia3

źródło: ankieta
Szczepan, 88 lat

Usługi na wysokim poziomie. Bez zastrzeżeń.

opinia

źródło: ankieta
Zdzisław, 66 lat

Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę. Już od pierwszej wizyty czułem się bezpieczenie i bez obaw oczekiwałem na planowany zabieg. Nie zawiodłem się. Obsługa lekarska i pielęgniarska podczas zabiegu była doskonała. Również organizacja wyjazdu odbyła się bez zarzutu. Serdecznie dziękuję lekarzowi prowadzącemu lekarzowi. Dołożył wszelkich starań by moja operacja i leczenie przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Dziękuję i polecam DoctorsBase jest na medal!

opinia

źródło: ankieta